W dniu 13.02.2018 w restauracji "Zakątek", przy muzyce na żywo zespołu " Non-Stop " odbył się "Wielki Bal Maskowy 2018". "Wielki", bo to jedyne tego rodzaju spotkanie towarzyskie Bytomskiego UTW. Prawie 90 osób zostawiło przed wejściem na salę swoje smutki, choroby, stresy, a wnieśli pozytywną energię, radość i siłę wspólnego uczestniczenia w zabawie.
Aby zabawa była dobra w Klubie Roman-tycznych Serc ciągle próbujemy nowych konkursów i quizów. Tym razem oprócz najlepiej przebranych par na balu (3 pary), przeprowadzono konkursy "JAKA TO POLSKA MELODIA" (wygrał Zdzisław Pniewski) oraz "SZANSA NA SUKCES" w karaoke (nagrodę publiczności wygrała Ilona Dobrowolska, a nagrodę 4 osobowego jury przydzielono Ilonie Król). Wszyscy "odważni" otrzymali nagrody, wszyscy czuli się wygranymi i zwycięzcami. Posiłek i przekąski były tylko dodatkiem, aby podtrzymać wigor i siłę w szalonych tańcach i pląsach.
6 godzin intensywnej zabawy pozwoliło wszystkim obecnym odstresować się od problemów dnia codziennego, a opinie o balu mówią same za siebie poprzez komentarze i zdjęcia na Facebook'u. Trzeba podkreślić że fantazje kostiumowe uczestników nie znały granic i zdjęcia niech świadczą o pomysłach i sile tej zabawy.

DSC 0070 crop

Organizatorzy Klubu Roman-tycznych Serc myślą o powtórce w maju na tzw. "Majówce w KRS-ie". Zobaczymy co przyniesie przyszłość. Pozdrawiamy uczestników zabawy, członków i fanów KRS-u.

Zobacz zdjęcia z Balu w naszej Galerii 2.

W imieniu organizatorów Roman Wildanger