6 cropDom Pomocy Społecznej Dla Dorosłych w Bytomiu mieści się przy ul. Dworcowej 7 i to właśnie od dyrekcji tej instytucji otrzymaliśmy zaproszenie do udziału w Pikniku, który odbył się w dniu 5.06.2019 na terenie zaplecza tegoż domu, przystosowanego do spotkań rekreacyjnych.  Jako że, piknik rządzi się swoimi prawami to i w tym przypadku dyrektorka tego ośrodka Pani ALINA POPŁAWSKA oraz personel pomocniczy pod przewodnictwem Pani KAROLINY FORYŚ zrealizowali scenariusz spotkania perfekcyjnie.

Zespół "Club Roman-tycznych Serc" reprezentował duet w osobach: ROMAN WILDANGER - wokal, gitara oraz JOANNA MATONIA - wokal, skrzypce. Pogoda dopisała, było słonecznie, więc humory pensjonariuszy były wyśmienite, a my (CRS) oraz personel postaraliśmy się aby wszyscy obecni wspaniale się bawili. 

Był więc występ duetu muzycznego, okraszony spontanicznymi brawami, jak również po krótkiej przerwie było biesiadowanie w rytmach piosenek prezentowanych z odtwarzacza CD, w tym na życzenie pensjonariuszy ich ulubionych melodii, były też tańce (a jakże), a potrawy z grilla przygotowane przez pana ALBERTA PASTERNOKA smakowały wyśmienicie. Spotkanie trwało 2,5 godziny.
Personel pomocniczy wykazał się profesjonalizmem zarówno przy przygotowaniu tego pikniku, jak i podczas jego przebiegu, zapewniając bezpieczeństwo pensjonariuszom oraz spełnianiając życzenia, bądź co bądź ludzi w podeszłym wieku. Widać "rękę" dobrego gospodarza tego obiektu.

Było nam miło, że dołożyliśmy małą cegiełkę do scenariusza tego spotkania.

Zobacz zdjęcia z Pikniku w naszej Galerii 2.
 RW