DSCN0011 cropW dniu 31 sierpnia 2019 odbył się bieg i marsz Nordic Walking w zawodach pt. "IV Kieta Cross Mol" w Ostoi Miechowickiej, w których udział wzięli nasi słuchacze: Roman Andrzejczak, Mirosława Bawecka, Jan CieplinskiWiesław Rzepecki. Przy pięknej, słonecznej pogodzie rozpoczął się start do konkurencji Nordic Walking o godz. 11.10 i po przejściu dystansu 5,5 km wśród 63 uczestników uzyskaliśmy następujące wyniki:
Wiesław Rzepecki - XIII miejsce z czasem 00:41:31, Jan Cieplinski - XXIII miejsce z czasem 00:44:39 oraz Roman Andrzejczak - XXXII miejsce z czasem 00:48:08. Mirosława Bawecka, po nieszczęśliwym upadku (na szczęście bez żadnych skutków), nie została sklasyfikowana.
Oczywiście byli z nami również nasi kochani kibice w osobach: Gabriela Andrzejczak, Barbara Bej, Irena i Andrzej Ołówka, Barbara Klupieć, Krystyna Wyderka, Krzysztof Baster oraz bracia Jan i Józef Hanczur,  którzy będąc świadkiem tej udanej imrezy, organizowanej przez Miechowicką Grupę Biegową zdecydowali się wziąć udział już w 2020 roku jako kijkarze - zawodnicy.

Po zakończonych konkurencjach zarówno zawodnicy jak i kibice z dziećmi, którzy im towarzyszyli brali wspólny udział w zabawach, konkursach i razem oklaskiwali medalistów wśród kobiet i mężczyzn podczas wręczaniu medali w konkurencji 10 km - bieg i 5,5 km - Nordic Walking. Następnie Organizatorzy zrobili zawodnikom niespodziankę w losowaniu 20 atrakcyjnych nagród i jednym ze szczęśliwców zostałem Ja - Jan Cieplinski, gdyż wylosowałem Główną nagrodę "Samochód na weekend z pełnym Bakiem", którym był najnowszy model Skoda Scala - nagroda ufundowana przez sponsora z Gliwic. Po wrażeniach z tym związanych zacząłem już w domu główkować gdzie ? i jak ? opróżnić bak pełen paliwa. Ciekawe zajęcie !

Zobacz zdjęcia z zawodów w naszej Galerii 2.

Jan Cieplinski