W dniu 31 stycznia 2017 w Kawiarni Teatru ROZBARK odbył się kolejny Bal Maskowy Klubu Roman-tycznych Serc.

Uczestniczyło w nim 52 osoby. Bal prowadzili Ewa Tyburczyk i Roman Wildanger. Wszyscy bawili się fantastycznie, ubrani kolorowo i fantazyjnie (między innymi przebrani za Pippi Langstrumpf, hrabiego de Bergerac, dwie policjantki, babcię szykująca się do spania itp.). Przewijała się muzyka z lat 60-tych aż do obecnych trendów, w tempie rock and rolla, walca, tanga itp. Kontrolę nad nowym programem komputerowym DJ sprawował lider Klubu Roman-tycznych Serc. Zabawa trwała od 17.00 do 21.30. Kawiarnię pod nazwą "Bistro Antrakt" przystroili właściciele, nad nagłośnieniem i oświetleniem czuwała służba techniczna teatru.

DSCN0147 cropProgram zabawy obejmował również konkurs sprawnościowy - w części dla panów, wygrał Roman Miłoch, w konkursie pań wygrała Grażyna Krzyżanowska.

Kulminacją zabawy był wybór króla i królowej Balu 2017. Czteroosobowe jury na króla wybrało kolegę Jacka Ornatoskiego w stroju mafiosa z lat 30-tych, a królową Balu została koleżanka Danuta Koczwara w stroju czerwonego kapturka. Były również dwa wyróżnienia dla koleżanek: Krystyny Drzazgi przebranej za pirata Jacka Sparrow oraz Grażyny Krzyżanowskiej występującej jako pokojówka francuska.

Dynamika zabawy i animusz uczestników w tym roku sięgał szczytów, do tego humor, pomysłowość i wigor - taka jest nasza brać studencka. Wszyscy na zawołanie didżeja " tak się bawi, tak się bawi" trzykrotnie odpowiadali "UTW, UTW".

Lider Klubu Roman Wildanger dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do usprawnienia i pomagali przy organizacji tegorocznego Balu. Do zobaczenia już za rok !
Więcej zdjęć w naszej Galerii.

RW