DSC03221 crop25.04.2017 odbyło się kolejne spotkanie Klubu Roman-tycznych Serc tradycyjnie już w kawiarni "Antrakt" Teatru Tańca i Ruchu w Bytomiu.

Program jak zwykle obejmował występy naszych studentów. Jacek Ornatoski przygrywał na keyboardzie znane utwory z lat 70-tych.  Wiersz i piosenkę zaprezentował Edward Gut, z pięknymi balladami wystąpił Andrzej Prończuk oraz jak zawsze kilka piosenek zagrał i zaśpiewał zespół Club Roman-tycznych Serc. Swoje nowe wiersze zaprezentowały Zofia Golder i Bożena Noga.

Ewa Tyburczyk, prowadząc spotkanie wspomniała o naszych nieżyjących już studentkach i studentach - chwila zadumy i melancholii.

To spotkanie klubowe zbiegło się z urodzinami naszej koleżanki Jolanty Tarnowskiej, której w imieniu wszystkich sympatyków Klubu złożyli najlepsze życzenia Ewa Tyburczyk i Roman Wildanger.

Na zakończenie trochę ruchu poprzez taniec, a do tańca przygrywał Jacek Ornatoski. I tak upłynęło kolejne miłe spotkanie w gronie przyjaciół, pełne życzliwości i romantycznego nastroju.

Zobacz zdjęcia ze spotkania w naszej Galerii.

RW