DSCN8639"Andrzejki" w tym roku odbyły się w restauracji "Gościniec Śląski" w Bytomiu-Stroszku. 30 listopada 2017 spotkało się 53 członków i sympatyków Klubu Roman-tycznych Serc. Cieszy to, że pokazały się nowe "twarze", czyli nowi studenci  i studentki naszego uniwersytetu.
Zaczęło się oczywiście od powitania i kilku wolnych utworów i piosenek na rozruch. Potem integracja, rock and roll-owe i disco-polowe szaleństwo przeplatane konkursami, piosenkami biesiadnymi, solowymi występami oraz "białym walcem". Nie zapomnieliśmy o naszym jubilacie Andrzeju Urbańczyku, który został uhonorowany gromkim "sto lat" oraz dedykacją piosenki Jacka Lecha "Co jej mogłeś dać". Bawiliśmy się od 16.00 do 21.00. Piosenki i utwory muzyczne (również utwory muzyczne naszego członka zespołu Club Roman-tycznych Serc Jacka Ornatoskiego) z lat 60, 70, 80, 90-tych jak i współczesne były motorem całej zabawy. Walorem naszego spotkania, co podkreślali nowi klubowicze, była rodzinna atmosfera. W zabawie nikt się nie oszczędzał.
A jak było na "Andrzejkach" niech świadczy fakt, że gros osób chciało się już zapisać na "Wielki Bal Karnawałowy", który odbędzie się 13-tego lutego 2018 roku.

Zobacz zdjęcia z zabawy w naszej Galerii 2

Pozdrawiam i dziękuję wszystkim obecnym za aktywność
Roman Wildanger