Grupa naszych słuchaczy z sekcji Brydża Sportowego w dniu 14.10.2017 wzięła udział w kolejnym już turnieju brydżowym SZLEMOWISKO organizowanym przez Uniwersytet III Wieku w Lublińcu. Turniej odbywa się w gościnnych progach siedziby Zespołu Pieśni i Tańca Halka przy ulicy Stalmacha w Lublińcu.

W tym roku zwyciężyła para z Dobrodzienia - Ryszard Kubica i Emil Otrembka. Gratulujemy. Nasza najlepsza para - Ewa Tyburczyk i Joanna Habraszka wywalczyły 6 miejsce. Pozostałe dwie pary: Jerzy Żabski i Jan Wardach oraz Halina i Piotr Tarnawieccy zajęły "ciut" dalsze pozycje :-). W turnieju wzięło udział 17 par. Na zwycięzców czekały puchary i drobne upominki. Puchar dla najlepszej drużyny tym razem przypadł UTW z Chorzowa.
Jak zwykle panie z UTW w Lublińcu przygotowały smakowity poczęstunek, którym można było się delektować w przerwach między rozgrywkami. Dziękujemy.