DSC 001621 października 2016 odbyło się kolejne spotkanie z naszą utalentowaną pisarką Urszulą Jaksik, podczas którego autorka zaprezentowała swoją najnowszą powieść "Odwrócone życie". Spotkanie prowadziła Ewa Tyburczyk, asystowała Zosia Golder.

O czym jest ta książka? Przytoczmy cytat z okładki:
"Ewa musiała szybko dorosnąć. Matka po śmierci jej młodszego brata znika bez śladu. Ojciec układa sobie życie od nowa i nie ma w nim miejsca dla córki. Walcząc z samotnością i poczuciem odrzucenia, nastolatka oddaje się bez reszty swojej największej pasji: bieganiu.
Aldona to kobieta sukcesu. Rodzinne miasto i związane z nim traumatyczne wspomnienia zamienia na gorąca Teneryfę. Jej idealnie uporządkowane życie burzy wiadomość o śmiertelnej chorobie syna. Uratować go może tylko przeszczep serca.
Ścieżki bohaterek przetną się w najbardziej nieoczekiwany sposób…"

Za recenzję nowej książki Urszuli Jaksik niech posłuży wypowiedź jednej z czytelniczek:
"To lektura nostalgiczna, ale proszę mi wierzyć, usatysfakcjonuje nawet najbardziej wyrafinowanego czytelnika. Nie jest to książka dla fanów fantasty, horroru, komedii, czy mocnego kryminału, ale myślę, że i taki czytelnik znalazłby w niej coś dla siebie. To książka z tych, które na długo pozostają w pamięci czytelnika."

Zobacz zdjęcia ze spotkania w naszej Galerii

HT